Мельнице-Подільська селищна рада оголошує набір претендентів на посаду спеціаліста - бухгалтера ,спеціаліста -економіста  Мельнице-Подільської селищної ради .

Вимоги до кандидатів  :

1.Наявність громадянства України,

2.Наявність вищої освіти фінансово-економічного спрямування освітньо кваліфікаційним рівнем бакалавр, магістр.

3.Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування ,Конституції та Законів України , постанов Верховної Ради України, актів Кабінету Міністрів України , наказів Мінфіну та інших актів законодавства , що регламентують бюджетні відносини і фінансово-господарську діяльність бюджетної устванови .

4.Вільне володіння державною мовою

5.Навики ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності бюджетної установи та складення звітності з досвідом роботи в сфері бухгалтерії не менше 3 років.

6.Володіння комп'ютером на рівні досвідченого користувача.

До Мельнице-Подільської селищної ради подаються наступні документи :

1.Заява про участь у конкурсі ,

2. Особова картка (форма П-2 ДС) з відповідним додатками ,

3.Дві фотокартки розміром 4x6 см,

4.Копії документів про освіту , підвищення кваліфікації,

5.Копію документа , який посвідчує особу громадянина України.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою  : Мельнице-Подільська  селищна рада ,смт.Мельнице-Подільська , вул..Кудринецька,1.