Громадські слухання

Мельнице-Подільська селищна рада оголошує громадські слухання щодо розгляду детального плану території для розміщення автотранспортного підприємства за межами населеного пункту с. Кудринці на території Мельнице-Подільської селищної ради Борщівського району Тернопільської області.

Громадські слухання відбудуться 10 березня 2020 року о 10.00 год. у приміщенні будинку культури за адресою вул. Шевченка, с. Кудринці Борщівського району Тернопільської області.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання, особистим підписом до Мельнице-Подільської селищної ради і повинні містити обгрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Мельнице-Подільський

селищний голова:                                                                    В.В.Боднарчук