Тернопільська область, Чортківський район

Оголошення!

Громадські слухання

Мельнице-Подільська селищна рада оголошує громадські слухання щодо розгляду детального плану території для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів в смт. Мельниця-Подільська Борщівського району Тернопільської області.

Громадські слухання відбудуться 04 вересня 2020 року о 10.00 год. у приміщенні будинку культури за адресою вул. Незалежності, 29 в смт. Мельниця-Подільська Борщівського району Тернопільської області.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання, особистим підписом до Мельнице-Подільської селищної ради і повинні містити обгрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.