Оголошення

Мельнице-Подільська селищна рада  Вих. № 75                                                 “24” січня 2020 року.

11:23 24.01.2020

Селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: Державного реєстратора

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» Мельнице-Подільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: Державного реєстратора Мельнице-Подільського Центру надання адміністративних послуг.

16:59 17.12.2019

15:36 19.04.2019

Оголошення

Відповідно до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету МіністрівУкраїни від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» Мельнице-Подільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: посадової особи Мельнице-Подільської селищної ради.

15:31 19.04.2019