Вітаємо з Днем Народження завідувача Дністровського дитячого садка "Барвінок" Марію Василівну Іліх.

8 вересня святкує свій День Народження завідувач Дністровського  дитячого садка "Барвінок" Марія Василівна Іліх.

Шановна Марія Василівна!

Прийміть щирі вітання  з Днем Народження . Бажаємо Вам щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях , у щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах підтримка однодумців, в серці добре і сонячно від людської вдячності !

Нехай Ваш життєвий і професійний шлях, буде наповнено новими злетами та досяганнями,а все зроблене Вами добро вертається сторицею !

Міцного вам здоров'я , радості від рідних. Хай Ваша невичерпна енергія заряжає колектив , однодумців, а високий професіоналізм і працездатність створюють впевнену перспективу процвітання.

Хай постійний успіх , радість і достаток,

сипляться до Вас немов вишневий цвіт.

Хай життєвий досвід творить з буднів свято,

а Господь дарує довгих літ.