ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДИРЕКТОРА ГОРІШІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ ЛОПАТНЮК НАТАЛЮ ЯРОСЛАВІВНУ

10 вересня святкує свій День народження директор Горошівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лопатнюк Наталя Ярославівна

Шановна Наталя Ярославівна !

Сердечно вітаємо Вас із Днем народження! Бажаємо, щоб всі дороги Вашого життя вели до добробуту, процвітання, великих успіхів у роботі та реалізації задуманих ідей.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, оптимізму і віри в чудове майбутнє! Поваги від працівників, стабільної діяльності і впевненого благополуччя, цілеспрямованості до бажань і одержання перемоги в будь-якому починанні.

Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких..