12 вересня святкує свій День народження діловод Горошівського старостинського округу Ктитор Тетяна Іванівна !

Шановна Тетяна Іванівна !

Щиро вітаємо Вас із  Днем народження ! Бажаємо Вам  професійних злетів, задоволення від роботи, терпіння і стабільності. Нехай спокій і добробут завжди живуть в душі, удача супроводжує у всіх починаннях.

Бажаємо успіхів у роботі та кар’єрного зростання, креативного мислення, натхнення і розвитку. Нехай всі грандіозні плани збуваються, а амбіції виправдовуються. Бажаємо, нових досягнень, хороших колег і вірних друзів, а також міцного здоров’я, успіху у всіх починаннях та творчого потенціалу !

До поки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І днем грядущим від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!