17 вересня святкує свій День народження завідувач Горошівського будинку культури  Качуровська Наталія  Іванівна  !

17 вересня святкує свій День народження завідувач будинку культури  Качуровська Наталія  Іванівна  !

Шановна Наталія Іванівна !

З усією повагою і від чистого серця ми вітаємо Вас з Днем народження. Бажаємо завжди тримати руку на пульсі успіху, стрімко і впевнено досягати все нових досягнень і блискучих результатів, ніколи не упускати своєї можливості, завжди вірити в свої сили і тримати в узді удачу і везіння життя!

Хочемо побажати оптимістичність по життю, впевненості в завтрашньому дні ,благополуччя, сімейного щастя і хорошого достатку, доброго здоров’я і миру!

Хай не згасне промінь Вашого потенціалу, нехай не зникнуть перспективи з горизонту діяльності, нехай не убуде Ваших сил, нехай новий день починається з новими прагненнями, а завершується новими перемогами!