24 вересня святкує свій День народження депутат Горошівського старостинського округу Андрієць Ярослав Іванович !

24 вересня святкує свій День народження депутат Горошівського старостинського округу Андрієць Ярослав Іванович !

Шановний Ярослав Іванович!

Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Нехай підґрунтям щасливого життя і плідної роботи буде міцне здоров’я, а віра, надія та любов залишатимуться вірними супутниками на Вашому життєвому шляху !

Хай не згасає безмежна енергія, а Ваші знання, досвід та оптимізм завжди приносять користь людям. Нехай підтримка та повага друзів надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами.

Нехай кожен Ваш день буде наповнений теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення!

Щастя, везіння і всього самого прекрасного. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням!

Володимир Боднарчук