Щиросердечно вітаємо юридичну громадськість із професійним святом – Днем юриста.

Щиросердечно вітаємо юридичну громадськість із професійним святом – Днем юриста.

Це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів.
  Зі здобуттям незалежності Українською державою професія юриста стає все більш вагомою і необхідною.
  Фах юриста набуває все більшого авторитету в державі.
 Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості.
 Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.
  Щиро зичимо вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої України.!