Вітаємо Вас із Всесвітнім Днем архітектора!

Шановні архітектори!

Вітаємо Вас із Всесвітнім Днем архітектора!

День архітектури не даремно відзначається по всьому світу - нетлінні твори архітекторів дарують людям естетичне і практичне задоволення, привносячи в життя кожної людини радість. Так побажаємо ж Вам, дорогі архітектори, щоб і Ви отримували радість від спланованого Вами і побудованого будинку, у вікнах якого горить світло, від мостів, планування яких забрала у Вас стільки безсонних ночей і за якими в даний час проносяться мільйони автомобілів, від театрів, ідея побудови яких зародилася у
Вашій голові, - вони захоплювалися тисячі людей, від міст, задуманих вами ж, - у них зараз живуть мільярди жителів.
  Бажаємо Вам також: щоб очі були гострі, лінії, накреслені Вашою рукою, чіткі і вірні, щоб Ваша голова була невичерпним джерелом геніальних думок та ідей, а найголовніше, щоб Ваші прекрасні задуми завжди втілювалися в життя і ніколи не залежувалися в папці!

Щоб дрібні негаразди і великі невдачі ніколи не вибивали Вас із колії, а нелегка робота архітектора завжди виводила Вас на дорогу, збудовану Вами ж!