21 жовтня  святкує свій День народження директор Латковецької ЗОШ І-ІІ ступенів Жеребна Ганна Володимирівна !

Шановна Ганна Володимирівна !

Бажаємо Вам в першу чергу, міцного здоров’я, особистого щастя і успіхів на роботі. Нехай на Вашому шляху зустрічаються надійні друзі, нехай удача ніколи не покидає Вас. Нехай робота приносить Вам тільки натхнення і насолоду. Більше посміхайтеся, більше радійте, хай лише хороші новини приємно дивують Вас. Нехай Ваше життя тече, як повна річка серед високих стійких берегів.

Всіх благ Вам, достатку, сімейного благополуччя та затишку. Нехай ангели оберігають Ваше життя від неприємностей.