17 листопада – День працівників сільського господарства України !

Сільське господарство – одна з найважливіших галузей економіки України. Від працівників сільського господарства залежить, що ми їстимемо завтра, і як ці продукти вплинуть на наше життя.

Шанобливе ставлення до аграріїв завжди було в Україні. Із покон віків її називали житницею всієї Європи.

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

У день професійного свята бажаємо вам прихильної долі, вагомих здобутків, оптимізму, невичерпної енергії та професійної удачі!Щастя, здоров’я, добробуту та подальших успіхів в ім’я розквіту України.

Добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!