17 листопада святкує свій  День народження бухгалтер Мельнице-Подільської селищної ради Ктитор Михайло Вікторович.

Шановний Михайло Вікторович !
   В радісний і світлий День народження бажаємо щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею!

Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі!  Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

Нехай мудрість і терпіння допомагають долати життєві перешкоди, а на шляху зустрічаються добросердечні і доброзичливі люди!