20 листопада святкує свій День народження директор Худиківської ЗОШ І - ІІ ступенів Герчак Галина Ярославівна !

Шановна Галина Ярославівна !

Наш колектив від щирого серця вітає Вас з днем народження. Ми бажаємо Вам здоров’я, зростаючої працездатності, особистого щастя, , оптимістичного настрою протягом всього Вашого життя. Бажаємо поваги оточуючих і любові рідних, успіхів на роботі та сімейного благополуччя, надійних друзів і стабільного достатку.

Нехай Ваш ентузіазм не згасає, а удача ніколи не залишає у відповідальних і важливих справах.

Бажаємо завжди тримати руку на пульсі успіху , стрімко і впевнено досягати все нових досягнень і блискучих результатів ,ніколи не опускати своєї можливості , завжди вірити в свої сили !

Володимир Боднарчук .