11 грудня святкує свій День народження виконуюча обов'язки директора Інклюзивно-ресурсного  центру Мельнице-Подільської селищної ради  Боднарчук Лариса Василівна  !

Шановна Лариса Василівна  !

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження ! Бажаємо  Вам  матеріального достатку, великої поваги та особистого щастя, великих досягнень і незламних успіхів в професійній діяльності та житті. Процвітання, безперервного розвитку, кар'єрних горизонтів, хороших перспектив, нових вражень, добробуту та життєрадісності  !!!

Бажаємо завжди легкості у розв'язанні важливих питань, компромісів і взаєморозуміння в колективі !

Володимир Боднарчук !