Щиросердно вітаємо  Вас із  найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим.

Кожного року ми святкуємо Різдво Христове – найвеличніше свято всього християнства. Із просвітленими душами ми долучаємось до надзвичайно важливої  події,  яка змінила історію та долю цілих цивілізацій – народження Спасителя.
   Прийміть найщиріші, сповнені людської поваги і шани, вітання з нагоди благословенного свята Різдва Христового!

У ці дні кожну оселю осяває життєдайне тепло Різдвяної свічі, ми всі наближаємося до Бога серцями, сповненими любові до близьких, рідних, до своєї землі, до усього народу.
   Хай замовкнуть гармати в ніч, коли співають янголи, а яскрава Різдвяна зоря освятить одвічне християнське таїнство родинної Свят-вечері, коли весь український народ віддає шану народженню Немовляти.

Нехай Боже Дитя зішле на Вас та Ваші  родини Господнє благословення, примножить силу та здоров'я, наповнить серця і душі щастям, радістю та великою Різдвяною святістю, стане оберегом кожної оселі, засіє миром, милосердям і багатством нашу землю і весь наш народ. Нехай Різдвяні дзвони завжди повідомляють Вам лише приємні новини.

Миру Вам, добробуту, радісних свят, а ще – смачної куті!
                                                Христос рождається!  Славімо Його!

Володимир Боднарчук !