8 січня  святкує свій День народження депутат Кудринецького  старостинського округу Стадничук Мирослав Миколайович  !

8 січня  святкує свій День народження депутат Кудринецького  старостинського округу Стадничук Мирослав Миколайович  !

Шановний Мирослав Миколайович !

Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження !  Від щирого серця  бажаємо   Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі.Щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі !

Хай не згасає безмежна енергія, а Ваші знання, досвід та оптимізм завжди приносять користь людям. Щоб на життєвому шляху не було ніяких перешкод. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

Володимир Боднарчук !