15 січня   святкує свій День Народження староста села Дзвинячка Капітанчук Світлана Михайлівна  !

Шановна Світлана Михайлівна  !

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя,  благополуччя, щедрої долі та творчої наснаги  . Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Щиро бажаємо, щоб наступні кроки та майбутні дороги, як і ті, що вже пройдені, рясніли тільки добрими справами. Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро Вам.

Хай і надалі буде плідною Ваша праця. Божої благодаті ,миру та злагоди  !

Володимир Боднарчук !