16 січня   святкує свій День Народження депутат Дзвиняцького  старостинського округу Голованчук Ганна Михайлівна !

Шановна Ганна  Михайлівна  !

Щиро сердечно вітаємо Вас із Днем народження ! Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає  Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

Удачі Вам та успіхів у здійсненні задумів, невичерпної енергії та натхнення в повсякденній праці. Нехай кожен новий день буде щедрим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи !

Володимир Боднарчук !