В Україні сьогодні, 16 січня, відзначає День пам’яті захисників Донецького аеропорту.

Всеукраїнський день пам’яті "кіборгів" було встановлено за ініціативою українських воїнів, які 242 дні боронили Донецький аеропорт. Бої за аеропорт тривали з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року і закінчились після повної руйнації старого та нового терміналів аеропорту. В обороні аеропорту також брали участь волонтери і медики.

За стійкість і незламність українських захисників назвали "кіборгами". Вони стали символом мужності та відданості ідеалам вільної та незалежної України.

За офіційними даними, захищаючи Донецький аеропорт загинули понад 200 військових.За стійкість, безстрашність і непереможність захисників Донецького аеропорту назвали «кіборгами», а форпост українських кіборгів став символом української мужності, оплотом українського духу.

Слава Україні!!! Героям слава!!!

З повагою Мельнице-Подільський селищний  голова

Володимир Боднарчук !