24 січня 2020 року світова спільнота вдруге відзначатиме Міжнародний День освіти !

Освіта є одним з прав людини, суспільним благом і державною відповідальністю.

24 січня 2020 року світова спільнота вдруге відзначатиме Міжнародний День освіти , віддавши належне силі знань і його центральній ролі в забезпеченні добробуту людей і планети.

Започаткувавши цей День, держави-члени наголосили на важливості рівноцінної за якістю освіти на всіх рівнях, аби всі люди мали можливість для продовження освіти протягом усього життя, що допомагало б їм набувати необхідних знань та навичок і дозволяло брати повноцінну участь у житті суспільства та робити внесок у забезпечення сталого розвитку.

Щиро вітаємо Вас із професійним святом ! У цей святковий День дозвольте висловити Вам сердечну вдячність за Вашу працю, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, знання, чуйність і сердечне тепло, які Ви щедро віддаєте нашій молоді !

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму, натхнення й здійснення всіх мрій та задумів, щедрих урожаїв на освітянській ниві. Нехай успіхи й перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки на благо рідної України !

Володимир Боднарчук !