11 лютого святкує свій День народження депутат Мельнице-Подільської селищної ради  Збручанського старостинського округу Гуменюк Ярослав Степанович !

Шановний Ярослав Степанович !

Щиро вітаємо Вас з Днем народження ! Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, душевної гармонії і добробуту !

Хай у сім'ї панують благополуччя і розуміння, любов і повага, а кожен день в родинному колі буде веселим і безтурботним.

Бажаємо завжди приймати вірні рішення, будувати успішні плани та вдало їх реалізувати, щоб робочі будні були багатими на плідні результати, наповнені радістю від гарно виконаної справи. Нехай сили та вдача не покидають, близькі підтримують, друзі допомагають, а колеги поважають  !

Володимир Боднарчук !