11 лютого святкує свій День народження директор комунальної установи Мельнице-Подільської селищної ради "Мельнице-Подільського територіального центру надання соціальних послуг та реабілітацій" Кугаївська Надія Ярославівна !

Шановна Надія Ярославівна !

Щиро сердечно вітаємо Вас з Днем народження !  Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя і добра. Нехай завжди супроводжує вдача, серце зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються безмежною радістю, світлом і любов’ю рідних та близьких !

Творчої наснаги у професійній діяльності, море гідних ідей і перспектив, приємних зустрічей і цікавих подій.

Бажаємо Вам успіхів у всіх починаннях , високих професійних злетів і досягнень, щоб робота приносила не лише плідні результати, але й радість і задоволення !

Володимир Боднарчук !