Мельнице-Подільська об'єднана територіальна громада щиро вітає із Днем народження знану в краї людину, багаторічного керівника, голову громади Володимира Васильовича Боднарчука !

Володимира Васильовича Боднарчука !

Кожна людина з моменту народження пише книгу свого життя, щодня перегортаючи сторінки власного часопису, творить свою долю. Сторінки Вашої біографії, шановний Володимире Васильовичу, сповнені нарисами років, які Ви присвятили натхненному служінню рідному краю. За роки сумлінної праці Ви здобули беззаперечний авторитет компетентного та досвідченого фахівця, мудрого і розсудливого керівника та щирого патріота своєї держави. Ви робите вагомий внесок у розвиток Мельнице-Подільської селищної об’єднаної територіальної громади. Завдяки Вашій роботі реалізується її потенціал: удосконалюється інфраструктура, втілюються у життя нові проекти, успішно вирішуються питання соціальної сфери.

Від щирого серця вітаємо Вас із Днем народження! Бажаємо, щоб досягнуті успіхи стали надійним фундаментом нових звершень, а ініціативи завжди знаходили розуміння і підтримку мешканців громади, соратників, колег і друзів. Хай Вам та Вашим рідним стеляться дороги барвистим українським рушником, хай доля усміхається до Вас щирою і теплою посмішкою. Легкими та змістовними хай будуть Ваші будні, цікавими та яскравими — дні відпочинку. Родинне коло нехай повсякчас буде Вашим надійним оберегом, опорою та підтримкою. Успіхів Вам у майбутніх звершеннях в ім’я процвітання рідного краю! Зичимо, щоб кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро у Ваше життя!