Шановні учні, дорогі випускники!

Шановні учні, дорогі випускники !

Сердечно вітаю вас зі святом останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників сьогоднішній день особливо радісний і пам’ятний. Адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя.
   Щиро бажаю вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!
  Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!
  Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!
  Щасти вам у всьому! В добру путь!

З повагою Мельнице-Подільський селищний голова

Володимир Боднарчук !