Привітання !

Шановні мешканці Мельнице-Подільської ОТГ !

Щиро й сердечно вітаю вас з визначним державним святом – Днем  Конституції  України!

У непростий для нашої держави час, як ніколи раніше, ми розуміємо значимість Основного Закону та осмислюємо відповідальність за кожен власний крок на шляху реалізації ключових його принципів.

Конституція України – це той міцний фундамент, на якому будуються взаємовідносини в політичному, економічному, соціально-культурному житті народу. Саме цей документ є запорукою стабільного розвитку  та утвердження нашої держави як демократичної, незалежної і цивілізованої у світовому товаристві. Тож нехай свободи і права, надані Конституцією, сприяють усім процесам розбудови держави, учасниками яких є кожен із вас.

У ці дні ми єдині у своїх діях та вдячні Богу за його захист і підтримку. Нехай же це свято додає снаги та впевненості у власних силах і в нашій спільній перемозі.

Щиросердно бажаю усім вам міцного здоров’я, родинної злагоди, миру та щастя! Слава Україні!

Володимир Боднарчук !