Вічна пам'ять !!!

Відповідно до статті 6 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, у зв’язку із загибеллю молодшого сержанта 24-го окремого штурмового батальйону “Айдар” Івана Дедюха під час виконання службових обов’язків у зоні проведення операції об’єднаних сил та  оголошенням 1 липня Днем жалоби у Тернопільській області, на виконання розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій, а також на виконання розпорядження № 225 від 01.07.2020 року голови Мельнице-Подільської ОТГ Володимира Боднарчука , рекомендовано на знак скорботи за загиблим  приспустити Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань.

Вічна пам’ять!