Мельнице-Подільська громада
Борщівський район, Тернопільська область

Привітання !

Щиро вітаю вас з найбільшими державними святами нашого народу – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності!

 

   Цьогоріч незалежна Україна відзначає своє 29-річчя. З одного боку для багатовікової історії українського народу це досить короткий термін, з іншого - ці роки довели зрілість української нації в її самостійному державному поступі після довготривалих десятиліть бездержавного минулого.

   Цього року українська держава відзначає свята у непростих умовах, але незважаючи ні на що у складний час зовнішньої агресії наша нація стає міцнішою. Ми готові платити за свою свободу найдорожчу ціну та свято берегти пам`ять про всіх, хто здобув її для нас – відомих і безіменних борців за волю України.

   Хочу насамперед привітати зі святом та висловити щиру вдячність мужнім та відважним українським воїнам, які зараз на передовій захищають нашу незалежність, роблять все для того, щоб ворог не пройшов далі територією України.

   Випробування об’єднують український народ та роблять його сильнішим. Ми добре зрозуміли, що омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас. Ми усі разом і кожен особисто відповідальний за долю своєї країни.

   Нашій молодій державі – 29! Багато змінилося за ці роки: ми стали мудрішими, сильнішими, сміливішими… Ми доводимо свою спроможність вирішувати найскладніші проблеми. Але за однієї умови – якщо спільно візьмемось за справу.

    Тож єднаймося, допомагаймо одне одному, спільно будуймо Україну . У ці святкові дні бажаю миру, добробуту, міцного здоров'я, злагоди в родинах та успіху в усіх починаннях !

З повагою Мельнице-Подільський селищний голова 

Володимир Боднарчук   

 

Новини - Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація« повернутися до списку новин