Привітання !

З Днем рятувальника !

17 вересня професійне свято  всіх працівників та ветеранів цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони ! Це свято найвідважніших, незворушних і рішучих людей в нашій державі – рятувальників! Ви щодня ризикуєте своїм життям, боретеся з усіма земними стихіями заради порятунку людей! За це вам величезне спасибі від всієї нашої великої громади!

У цей святковий день від усієї душі бажаю Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, сімейного благополуччя та успіхів у вашій благородній справі. Нехай якомога менше буде тривожних викликів, а мир і злагода панують у Ваших домівках. Бажаю, щоб здійснилися всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день був світлим, мирним та дарував радість життєвих перемог!

Володимир Боднарчук !