Тернопільська область, Чортківський район

14 жовтня Україна відзначає - День захисників та захисниць України, свято Покрови Пресвятої Богородиці та  День Українського козацтва!!!!

Дата: 14.10.2021 08:18
Кількість переглядів: 235

14 жовтня Україна відзначає - День захисників та захисниць України, свято Покрови Пресвятої Богородиці та  День Українського козацтва.

Ці знаменні дати, що нерозривно пов’язані між собою, символізують істинний зв’язок поколінь та давню історичну традицію. Вони є уособленням відваги та героїзму українського народу. Маємо пам’ятати про подвиги наших чоловіків і жінок, котрі жертвуючи собою, боронили і нині боронять рідну землю, відстоюючи її право на свободу та незалежність. Вклоняємося  вашій мужності та вірності своєму обов’язку.Низько схиляємо голови з вдячністю перед усіма, хто віддав своє життя за Україну.

Тож бажаємо всім миру й любові, сили духу й незламної волі до перемоги. Вагомих і щедрих здобутків нам на благо нашого народу та в ім'я процвітання України! Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі.

Слава Україні!  Героям слава!