Тернопільська область, Чортківський район

Вітання з День Гідності та Свободи в Україні!!!

Дата: 21.11.2021 10:16
Кількість переглядів: 303

21 листопада 2021 року ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей в єдиній, соборній та незалежній державі.

І сьогодні, в час змін, нашим святим обов'язком є відродження країни, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави. Любов до Вітчизни єднає всіх, у боротьбі за свободу, гідність, право на світле майбутнє для нас і наших нащадків.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вітаємо всіх вас з Днем Гідності та Свободи! Слава Україні!