Мельнице-Подільська громада
Тернопільська область, Чортківський район

Цивільний захист

 

"Правила прийому на навчання до Навчального пункту АРЗ СП Головного управління ДСНС України у Тернопільській області

Правила прийому 

Про затвердження Порядку підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації основних працівників пожежно-рятувальних підрозділів дл... _ від 13.03.2023 № 183

Про затвердження Порядку підготовки, перепідготовки членів пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення добровільної пожежної охорони _ від 13.03.2023 № 184

УВАГА ПОВІДОМЛЕННЯ!!!

Пункт обігріву розташований за адресою: смт.Мельниця-Подільська, вул.,Незалежності , 24

 

 

 

В межах територіальної громади наявні захисні споруди цивільного захисту , та можливі місця для укриття населення. За більш детальною інформацією звертатися в старостинські округи Мельнице-Подільської селищної ради,  спеціалісту цивільного захисту, та безпеки життєдіяльності і охорони праці Мельнице-Подільської селищної ради.

 

Профілактика ковіду в навчальних закладах

ПРИМІРНИЙ АЛГОРИТМ

дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту “Увага всім”, “Повітряна тривога”

Про організацію рятувальних та інших невідкладних робіт

 

Правила поведінки при виявлені вибухо небезпечних предметів.

 

Як стати добровольцем-рятувальником цивільного захисту

  Про організацію рятувальних

   та інших невідкладних робіт

 

 

Державна служба України з надзвичайних ситуацій інформує, що у зв'язку із актом збройної агресії Російською Федерацією значно зросли обсяги проведення аварійно - рятувальних та інших невідкладних робіт.

Відповідно до пунктів 8-9 частини першої статті 19 Кодексу цивільного захисту України організація аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також проведення відновлювальних робіт належить до повноважень місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

При цьому слід зазначити, що пріоритетними завданнями підрозділів ДСНС є проведення першочергових аварійно - рятувальних та інших невідкладних робіт направлених на пошук і порятунок людей із завалів, гасіння пожеж тощо.

З початку нападу Російської Федерації на Україну за оперативною інформацією на території держави зруйновано понад 9 тисяч будівель та споруд, з яких: 6 тис. житлових будинків (із них повністю - 857), 819 навчальних закладів (141 повністю), 283 медичні заклади (20 повністю) та значну кількість промислових об’єктів та інженерних споруд.

Зважаючи на складну обстановку та великий обсяг аварійно - рятувальних та інших невідкладних робіт доцільно розглянути можливість створення та залучення до цих робіт добровільних формувань цивільного захисту (далі - ДФЦЗ).

Враховуюче вищенаведене Чортківське районне управління пропонує Вам визначити відповідальну особу за створення ДФЦЗ та провести інформаційно - роз'яснювальну кампанію щодо включення в ДФЦЗ громадян України із залученням офіційних медіа - ресурсів.

Також інформуємо, що на сайті https://dmpo.dsns.gov.ua/ в розділі "Я прагну стати добровольцем – рятувальником з питань цивільного захисту" існує можливість заповнення анкети про включення в ДФЦЗ.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Брошура  У разі надзвичайної ситуації або війни

           

Розташування захисних споруд цивільного захисту Мельнице-Подільської територіальної громади за адресами:

         Протирадіаційні укриття, далі ПРУ.

         ПРУ № 72550 розташоване за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, с. Дзвинячка, вулиця Колонія, 34.

         ПРУ № 72516 розташоване за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, с. Кудринці, вулиця Шевченка, 2а.

         ПРУ № 72514 розташоване за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, с. Латківці, вулиця Верхня, 28а.

         ПРУ № 72556 розташоване за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, смт. Мельниця-Подільська, вулиця Незалежності, 24.

 

 

          Місцевий стаціонарний пункт обігріву  постраждалих громадян від переохолодження, який знаходиться  за адресою смт. Мельниця-Подільська вул., Незалежності 24 (Що знаходиться  у приміщені «НКП Мельнице-Подільська селищна лікарня»). Контактний телефон пункту обігріву  2 – 11 – 48.

                ДСНС застерігає! Не допускайте переохолодження організму. Тепло одягайтеся та не зловживайте алкогольними напоями, думка про те, що алкоголь зігріває – хибна. Будьте обережними під час руху на засніжених та слизьких дорогах. Не залишайте дітей без нагляду. Не нехтуйте елементарними правилами безпеки.

 

Фото без опису

Фото без опису

 

 

 25-26 червня 2020 року внаслідок проливних дощів на річці Дністер піднявся рівень води, що спричинило водяні паводки .

  Стихійне лихо зумовило підтоплення низки сільськогосподарських угідь Мельнице-Подільської ОТГ , а саме постраждали села : Горошова, Устя, Худиківці, Дністрове, Вільхівці, а також Зелене та Білівці, де дощові зливи наробили чимало лиха , розмило дороги та земельні ділянки.

   На місцях підтоплених територій працювала місцева комісія з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Мельнице-Подільській селищній раді . Було складено близько 200 актів по наслідках стихійного лиха водяних паводків та проливних дощів.

    Мельнице-Подільська ОТГ своїми силами ліквідовує наслідки стихійного лиха.

 

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

 

Фото без опису

 

 

 

Внаслідок сильної зливи , що супроводжувалася грозою і градом  на території Мельнице-Подільської ОТГ , а саме у селі Вільховець було частково зруйновано стан окремих вулиць, а також підтопило приватні будинки, подвіря та підвали місцевих жителів.

   Із участю голови громади Володимира Боднарчука ,сільського голови Петра Куропатви ,водія авто –грейдера Михайла Яковенко та місцевих жителів невідкладно відремонтували та відновили стан дороги та вулиць.

Стан вулиць після грози : 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Стан вулиць після ремонту :

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь