Тернопільська область, Чортківський район

Комунальна установа "Інклюзивно - ресурсний центр"

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім'я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.

У День Захисту Дітей фахівці ІРЦ бажають кожній дитині міцної сім'ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим. Хай небо буде чистим, без хмаринок.

Хай сонечко лоскоче до нестями!

Нехай здоровими зростають діти

І хай щасливі будуть мами!

Ми бажаємо нині вам багато

З Днем захисту дітей,

Із вашим святом!

12 грудня Мельнице-Подільський Інклюзивно-ресурсний центр отримали від Управління освіти і науки облдержадміністрації - комплект сучасних методик з проведення комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами .

Провели оприбуткування  працівники виконавчого комітету Мельнице-Подільської селищної ради та працівники Інклюзивно-ресурсного центру.