Комунальна установа "Інклюзивно - ресурсний центр"

1. Інформація про заклад

2.Завдання інклюзивно-ресурсного центру

3.Статут

4.Виписка з єдиного державного реєстру

15 листопада фахівці (консультанти) ІРЦ провели інформаційно-консультативну роботу з педагогічними працівниками дошкільного закладу "Сонечко" з метою раннього виявлення порушень розвитку дітей, особливих освітніх потреб, надання корекційних послуг, адаптація дітей у соціальне середовище.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Упродовж листопада фахівці КУ «Мельнице- Подільський ІРЦ» надають методичну допомогу та рекомендації вчителям, асистентам учителів, батькам щодо розроблення та затвердження індивідуальної програми розвитку. 10 листопада фахівці ІРЦ виступили перед педагогічним колективом Панівецької, Вигодської ЗЗСО на засіданні круглого столу з рекомендаціями щодо адаптації та модифікації навчальної програми та обговорювали принципи оцінювання учнів з ООП.
Спільними зусиллями продовжуємо впроваджувати в закладах освіти інклюзивне навчання, щоб залучення дітей з ООП до освітньої діяльності та суспільного життя відбувалося в повній мірі.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім'я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.

У День Захисту Дітей фахівці ІРЦ бажають кожній дитині міцної сім'ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим. Хай небо буде чистим, без хмаринок.

Хай сонечко лоскоче до нестями!

Нехай здоровими зростають діти

І хай щасливі будуть мами!

Ми бажаємо нині вам багато

З Днем захисту дітей,

Із вашим святом!

12 грудня Мельнице-Подільський Інклюзивно-ресурсний центр отримали від Управління освіти і науки облдержадміністрації - комплект сучасних методик з проведення комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами .

Провели оприбуткування  працівники виконавчого комітету Мельнице-Подільської селищної ради та працівники Інклюзивно-ресурсного центру.