A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мельнице-Подільська громада
Тернопільська область, Чортківський район

2016 рік

1. Обєкти інфраструктури 2016 рік (за кошти субвенції на формування інфраструктури ОТГ).

https://rada.info/upload/users_files/04396377/a544f4298621af0a5cd297b456912d57.doc

 

2. Звіт про використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури Мельнице-Подільської ОТГ за 2016 рік.

 

Проекти, впроваджені в дію за кошти Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ у 2016 році в Мельнице-Подільській селищній раді.

 

Назва проекту:

1.Капітальний ремонт по заміні дверей та вікон на металопластикові енергозберігаючі в приміщенні будинку культури с.Вигода Борщівського району Тернопільської області.

Фото без опису

Приміщення будинку культури с.Вигода збудоване у 1967 році. Кількість місць у глядацькому залі складає 500 людей. У 2016 році за кошти субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ було використано коштів в сумі 282,8тис.грн. За ці кошти у будівлі замінено 21 вікно та 5 дверей на металопластикові енергозберігаючі.

 

2.Капітальний ремонт даху з заміною покриття даху на металопрофіль в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Вигода, Борщівського району Тернопільської області.

Фото без описуПриміщення будинку культури с.Вигода збудоване у 1967 році. Кількість місць у глядацькому залі складає 500 людей. У 2016 році за кошти субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ було використано коштів в сумі 425 тис.грн. За ці кошти замінено покриття даху на металопрофіль загальною площею 932  

 

3.Капітальний ремонт даху з заміною покриття даху на металопрофіль в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Вигода, Борщівського району Тернопільської області.

Фото без описуФото без опису

Проект реалізовано за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ у 2016 році. Приміщення школи введене в експлуатацію в 1979 році. Потужність  школи 540 учнів. Вигодська ЗОШ І-ІІІ ступенів – це загальноосвітній навчальний заклад,який охоплює населення сіл: Окопи, Білівці, Боришківці, Трубчин та Вигода. Жителі цих сіл – це 2255 чоловік. Із них на сьогоднішній день в школі навчається 160 учнів. Ще 81 учень – це діти початкових класів, які навчаються в навчально-виховних комплексах у кожному із сіл. Приміщення вказаної школи було капітально відремонтоване за кошти іноземних інвесторів за Кіотським протоколом у 2014 році. Проведено заміну вікон та дверей на енергозберігаючі, стіни будівлі теж утеплені. Зроблено зовнішній ремонт фасаду приміщення за європейським зразком.  На заміну даху витрачено коштів субвенції в сумі 915,4 тис.грн. Площа заміненого даху становить 2358 м2.

4. Реконструкція даху і покрівлі сільського клубу в с.Вільхівці Борщівського району Тернопільської області.

Фото без описуФото без опису

Приміщення клубу с. Вільховець збудовано у 1954 році. Кількість місць у глядацькому залі становить 250. У 2016 році проведена реконструкція даху приміщення за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ на суму 838,7 тис.грн. Площа заміненої покрівлі становить 248,08 м2.

5.Реконструкція будинку спеціаліста під будинок місцевої амбулаторії, по вулиці Грушевського, 16 в с.Горошова Борщівського району Тернопільської області.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуПриміщення будівлі служило будинком спеціаліста для працівників місцевого колгоспу. В останні роки не експлуатувалося. Для села Горошова характерним є те, що жителі уже не одне покоління зайняті вирощуванням овочів. Це зумовлює те, що молодь залишається проживати в селі. У зазначеному населеному пункті  проживає 1872 особи. Тому органами  місцевого самоврядування було прийняте рішення про реконструкцію приміщення під амбулаторію. У 2016 році за кошти субвенції з місцевого бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури ОТГ в сумі 1157,2 тис.грн. проведено реконструкцію приміщення.

Будівельний об’єм  об’єкта складає 750 м3,  площа забудови становить 170,91 м2.

 

6.Капітальний ремонт по заміні вікон на металопластикові енергозберігаючі в ЗОШ І-ІІІ ст. с.Дзвинячка Борщівського району Тернопільської області.

Фото без опису

Приміщення Дзвиняцької ЗОШ І-ІІІ ступенів збудоване у 1937 році. Потужність приміщення 220 учнів. В даний час в школі навчається 114 учнів. У 2016 році за кошти субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ проведено заміну вікон на металопластикові енергозберігаючі. Замінено 92 вікна та 6 дверей. На суму 462,4 тис.грн.

 

7.Капітальний ремонт даху з заміною покриття даху на металопрофіль в приміщенні клубу с.Дзвинячка Борщівського району Тернопільської області.

Фото без опису

Приміщення клубу села Дзвинячка побудоване у 1939 році. Кількість місць 144.                                     У 2016 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури ОТГ було проведено капітальний ремонт даху з заміною покриття даху на металопрофіль. Фінансування проекту становить 154,9 тис.грн. Площа заміни покриття становить 415,96 м2.

8.Капітальний ремонт дитячого садка "Барвінок" с.Дністрове Борщівського району Тернопільської області.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Приміщення дошкільного закладу  збудоване у 1966 році. Потужність садочка становить 20 дітей.    У 2016 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ проведено капітальний ремонт по заміні вікон та дверей на металопластикові енергозберігаючі, ремонт внутрішніх приміщень їдальні, вбиральні та паливної. Загальна вартість робіт становить 407,70 тис.грн. Встановлено 13 вікон, 10 дверей.

 

9.Капітальний ремонт ділянки вулиця Ванди Василевської в смт.Мельниця-Подільська Борщівського району Тернопільської області.

Фото без описуФото без опису

Вулиця  Ванди Василевської  є об’їзною дорогою, якою рухається ввесь транспортний потік  великовантажних автомобілів. Ширина проїзної частини вулиці 5.8 – 7.25м, довжина ділянки вулиці 224м. У 2016 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  розпочато капітальний ремонт. Але у зв’язку із несприятливими погодно-кліматичними умовами роботи були припинені.  Використано коштів субвенції на суму 473,5 тис.грн. Кошторисна вартість проекту становить 1432,814 тис.грн.  Роботи планується завершити у 2017 році за кошти субвенції.

 

10.Капітальний ремонт ділянки вулиця Поповича в смт.Мельниця-Подільська Борщівського району Тернопільської області.

Фото без описуФото без опису

Вулиця  Поповича є об’їзною дорогою , якою рухається ввесь транспортний потік  великовантажних автомобілів. Ширина проїзної частини вулиці 6.45 – 7.15м, довжина ділянки вулиці 200м. У 2016 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  розпочато капітальний ремонт. Але у зв’язку із несприятливими погодно-кліматичними умовами роботи були припинені.  Використано коштів субвенції на суму 468,00тис.грн. Кошторисна вартість проекту становить 1486,712 тис.грн.  Роботи планується завершити у 2017 році за кошти субвенції.

11.Капітальний ремонт даху з заміною покриття даху на металопрофіль в приміщенні будинку культури с.Кудринці Борщівського району Тернопільської області.

Фото без описуФото без опису

Приміщення будинку культури с.Кудринці збудоване у 1970 році. Кількість глядацьких місць 600.    У 2016 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам проведено капітальний ремонт даху з заміною покриття даху на металопрофіль. Сума використаних коштів 441,00 тис.грн. Замінено 1465м2  покрівлі.

12.Капітальний ремонт по заміні вікон на металопластикові енергозберігаючі в ЗОШ І-ІІІ ст. с.Кудринці Борщівського району Тернопільської області.

Фото без описуФото без опису

Приміщення Кудринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів збудоване у 1949 році. Потужність приміщення 240 місць. На даний час навчається 186 дітей. У 2016 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ замінено вікна на металопластикові енергозберігаючі 24 вікна та 3 дверей. Використано коштів 102,3 тис.грн.

 

13.Капітальний ремонт даху з заміною покриття даху на металопрофіль в будинку дитячої творчості по вулиці Незалежності 21 в смт.Мельниця-Подільська Борщівського району Тернопільської області.

Фото без опису

Приміщення будинку дитячої творчості збудоване у 1991році. Потужність місць 320 дітей. У 2016 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ проведено капітальний ремонт по заміні покриття даху на металопрофіль площею 503,28м2.  Сума виконаних робіт становить 255,2м2.

 

14.Капітальний ремонт даху з заміною покриття даху на металочерепицю в нежитловому приміщенні селищної ради вулиця Кудринецька 1, смт.Мельниця-Подільська Борщівського району Тернопільської області​.

Фото без описуФото без опису

Приміщення селищної ради у смт.Мельниця-Подільська збудоване в 1885році. Загальна площа приміщення  становить 719,33м2За кошти місцевого бюджету проведено заміну вікон на металопластикові. У 2016 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури ОТГ проведено капітальний ремонт по заміні покриття даху на металочерепицю. Загальна площа покриття становить 583м2.  Сума витрачених коштів субвенції становить 319,8тис.грн.

 

15.Закупівля транспортних засобів спеціального призначення для комунального підприємства Мельнице-Подільської селищної ради Борщівського району Тернопільської області.

Фото без описуФото без описуФото без опису

      У 2016 році кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури ОТГ селищною радою були виділені  в сумі 1110,9 тис.грн. на придбання спецтехніки для комунального підприємства селищної ради. Реалізація проекту дала змогу покращити матеріально-технічну базу комунальної установи.

      Головним завданням проекту було вирішення екологічних, санітарних, економічних та соціальних проблем в межах селищної ради.

      Зокрема придбано:

-        Автогрейдер ДЗ – 122Б -1   -999 тис.грн.

-        Агрегат для перевезення води (бочка) «АПВ-3» - 75,9 тис,грн.

-        Косарка роторна «КРН-1.65» - 23,0 тис.грн.

-        Машина для внесення добрив(піску) «МВД-0.5Д» - 13,0 тис.грн.

 

16.Капітальний ремонт по заміні бортових каменів і поребриків та заміні тротуарів на бруківку мозаїчну по вулиці Івана Франка в смт.Мельниця-Подільська Борщівського району Тернопільської області.

Фото без опису

  Вулиця Івана Франка є центральною вулицею селища. Реалізація даного проекту дає змогу покращити технічний стан тротуарної доріжки, яка веде від центру селища до школи в якій навчається 400 дітей та вирішить одну із проблем благоустрою селища. За проектом заміна старого тротуарного покриття  на  мозаїчну бруківку становить 1631,8м2, заміна бордюрів становить 1570 м.п. У 2016 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури ОТГ розпочато впровадження проекту. Загальна сума витрат коштів субвенції становить 535,0тис.грн. Залишок робіт планується провести за кошти згаданої субвенції у 2017 році.

 

17.Капітальний ремонт по заміні бортових каменів і поребриків та заміні тротуарів на бруківку мозаїчну по вулиці Незалежності від №1 до №57 в смт.Мельниця-Подільська Борщівського району Тернопільської області.

Фото без опису

Вулиця Незалежності від №1 до №57 є центральною вулицею селища. Реалізація даного проекту дає змогу покращити технічний стан тротуарної доріжки, яка веде від центру селища до вїзду в селище та вирішить одну із проблем благоустрою селища. За проектом заміна старого тротуарного покриття  на  мозаїчну бруківку становить 1855м2, заміна бордюрів становить 1948 м.  У 2016 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури ОТГ розпочато впровадження проекту. Загальна сума витрат коштів субвенції становить 725,8тис.грн. Залишок робіт планується провести за кошти згаданої субвенції у 2017 році.

 

18.Капітальний ремонт по заміні бортових каменів і поребриків та заміні тротуарів на бруківку мозаїчну по вулиці Незалежності від №2 до №48 в смт.Мельниця-Подільська Борщівського району Тернопільської області.

 

Фото без опису

Вулиця Незалежності від №2 до №48 є центральною вулицею селища. Реалізація даного проекту дає змогу покращити технічний стан тротуарної доріжки, яка веде від центру селища до вїзду в селище та вирішить одну із проблем благоустрою селища. За проектом заміна старого тротуарного покриття  на  мозаїчну бруківку становить 1475 м2, заміна бордюрів становить 1635 м.п. У 2016 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури ОТГ розпочато впровадження проекту. Загальна сума витрат коштів субвенції становить 591,4тис.грн. Залишок робіт планується провести за кошти згаданої субвенції у 2017 році.

 

19.Капітальний ремонт адмінбудинку сільської ради с.Урожайне Борщівського району Тернопільської області.

Фото без описуФото без опису

Приміщення адмінбудинку села Урожайне збудоване у 1986 році. В даний час в приміщенні функціонує фельшерсько-акушерський пункт і пошта . Жителям трьох сіл надає адміністративні послуги староста. У 2016 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ проведено капітальний ремонт даху із заміною покриття даху на метало профіль, замінено вікна та двері на металопластикові енергозберігаючі. Заміна покриття даху складає 218м2. Всановлено 25 вікон та 4 дверей. Сума витрат субвенції становить 216,3 тис.грн.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь