УВАГА ОГОЛОШЕННЯ!!!

Рішення №848 від 23 грудня 2021 року   "Про встановлення та затвердження орендної  плати на майно комунальної власності по Мельнице-Подільській селищній раді"

14:17 04.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ!!!!

УКРПОШТА ЗАВЖДИ ПОРУЧ ОТРИМУЙТЕ ПЕНСІЮ У ВІДДІЛЕННІ АБО ЧЕРЕЗ ЛИСТОНОШУ

10:10 02.09.2021

Мельнице-Подільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади Державного реєстратора Мельнице-Подільського Центру надання адміністративних послуг!!!

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», розпорядження Мельнице-Подільського селищного голови №126 від 14.06.2021 року, Мельнице-Подільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: Державного реєстратора Мельнице-Подільського Центру надання адміністративних послуг.

12:22 17.06.2021

Мельнице-Подільська селищна рада  оголошує конкурс на посаду директора Кудринецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

21:42 03.06.2021

Мельнице-Подільська селищна рада  оголошує конкурс на посаду директора Вільховецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів