Мельнице-Подільський сільський будинок культури

23 серпня 2019 року Мельнице-Подільська ОТГ відзначила урочистим святкуванням День Прапора та 28-му річницю Незалежності України. На концертну програму прийшли мельничани та гості з інших сіл.

Звучав Гімн України. Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув за нашу Україну. Віршами прославляли свою Батьківщину гуртківці Мельнице-Подільського будинку дитячої творчості, піснями вітали глядачів та Україну: Іван Возняк, Аня Бабак, Юля Петрик з сестрами, Даяна Медвідь, Наталя Бабак, Віталіна Гаврилюк, Роман Соцький, Олег Гаврилюк, Діана Якубовська, Наталя Чиж, Галина Лаба.

Музичні номери були від Романа Криворучко та троїстих музик у складі – Василь Дутка, Микола Лярга, Василь Волошин, Олег та Микола Гаврилюки, Роман Нярба.

Цікаву сценку підготували працівники Мельнице-Подільського садочку «Сонечко». Ведучими свята були Роман Казимирик та Ольга Дуткевич.