Мельнице-Подільська громада
Борщівський район, Тернопільська область

Дзвиняцька ЗОШ І-ІІІ ст.

1. Свідоцтво про атестацію

https://rada.info/upload/users_files/04396377/4980da31d76047fc117963746c484e0f.pdf

2. Статут Дзвиняцької ЗОШ І-ІІІ ступенів

https://rada.info/upload/users_files/04396377/c698410d374276b559f9231d4ea7fbb4.pdf

3. Довідка із статистики

https://rada.info/upload/users_files/04396377/073af91fea7458cedd7e5336421aeea7.pdf

4. Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи - Дзвиняцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

https://rada.info/upload/users_files/04396377/3e4506a970c4312eef878c4b8f930e76.pdf

5. Ліцензія

https://rada.info/upload/users_files/04396377/7114ff66389612b094f1e896de15d64d.pdf

6.Список учнів 1 класу 2018-2019 н.р. Дзвиняцької ЗОШ І-ІІІ ст.  https://rada.info/upload/users_files/04396377/ddd441131dad779d2be07ed1ec4cd81b.pdf

 

Найочікуваніше свято усіх діток - свято Миколая. Завітав він і до нашого садочка "Сонечко" с.Дзвинячка з солодкими подарунками за котрі щиро вдячні батьки і діти агрофірмі "Кернел"

Світлина від Лесі Гладій.

 

Світлина від Лесі Гладій.

 

Світлина від Лесі Гладій.

 

 

Світлина від Лесі Гладій.

 

 

Учні Дзвиняцької ЗОШ І-ІІІ ступенів підтримали флешмоб до Всесвітнього дня "Української хустки"

Світлина від Людмили Капітанчук.

 

Світлина від Людмили Капітанчук.

 

Світлина від Людмили Капітанчук.

 

Світлина від Людмили Капітанчук.

 

 

 

День пам'яті жертв Голодомору 1932-33рр. пройшов у Дзвиняцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Цей біль вічний, він ніколи не пройде у наших серцях. Запалені свічки пам'яті учнями школи, спогади очевидців, урок-реквієм. Пам'ять вічна. Приєднайся до акції "Запали свічку"!

Згадай! Пам'ятай!

Світлина від Людмили Капітанчук.

 

Світлина від Людмили Капітанчук.

 

 

День Гідності та Свободи у Дзвиняцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Перегляд кінофільму, проведення виховної години, ознайомлення з виставкою літератури.

 

 

 

    У Дзвиняцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень, який був присвячений Дню української мови та писемності. Учні взяли активну участь у конкурсі читців, філологічній грі "У казковому світі мови", святі "Серце народу - це мова, це слово", у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності.

 

 

 

  25 жовтня у Дзвиняцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено прибирання пришкільної території. До акції "За чисте довкілля" долучились учні, вчителі та техпрацівники. Після прибирання, переконані учні, подвір'я навчального закладу виблискуватиме чистотою.

 

 

 

 

 

   18 жовтня у Козовій до Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богоматері відбувся обласний марш патріотів, в якому взяли участь кращі районні, міські та об'єднані територіальні громади. Учні Дзвиняцької ЗОШ І-ІІІ ступенів прийняли участь у заході від Мельнице - Подільської громади, юнаки та дівчата є послідовниками мужності та слави знаменитих предків та військових, що захищають Україну!

Слава Україні!Героям слава!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва, День захисника України,  День святої Покрови Пресвятої Богородиці  – у Дзвиняцькій ЗОШ І-ІІІступенів було проведено виховні заходи, метою яких стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь .

 

   З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Святкують цей день і в нашій школі. Вже традиційною стала посвята учнів-другокласників  у дитячу організацію "Соколята". Другокласники з гідністю склали присягу і дали обітницю бути вірними синами й дочками нашої Батьківщини.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вчитель...Скільки добра, теплоти, любові у його серці! Учні Дзвиняцької ЗОШ І-ІІІ щиро вітали рідних і дорогих учителів!!!

 

 

 

 

 

    У Дзвиняцькій ЗОШ І-ІІІступенів відбулося свято '' Ми- нащадки козаків'', яке присвячене Дню захисника України та Дню українського козацтва.

  Конкурсна програма була спортивною та розважальною. Пройшла цікаво та весело. Школярі брали активну участь у конкурсах, відповідали на запитання вікторини.

   Це свято, яке увібрало у себе доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі.

 

 

 

 

 

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА !

                                                                 «Вересень. Стежка до школи.

                                                                              Дзвонить веселий дзвінок,

                                                                       І через луг, через поле

                                                                           Сонце спішить на урок».

1 вересня, всі школи Мельнице – Подільськоїоб’єднаної територіальної громади урочисто відсвяткували початок навчального року.

Всі навчальні заклади, розпочали новий навчальний рік урочистою лінійкою. Власне, головними дійовими особами цього свята традиційно є першокласники. Саме їх радісно зустрічали на святі, адже сьогодні першачки долучаються до своєї шкільної родини. 

Продовжилося свято промовою директорів навчальних закладів, які привітали всіх присутніх із початком нового навчального року та подякували батькам, спонсорам та працівникам за проведені ремонтні роботи. На урочистому зібранні звучали привітання на адресу учнів та вчителів. На завершення свята священики дали благословення школярам.

День знань завжди відрізняється яскравістю вражень та нових переживань, нових надій та несподіваних зустрічей.