Тернопільська область, Чортківський район

Кудринецька ЗОШ І-ІІІ ст.

1. Виписка з єдиного державного реєстру.

2. Довідка з єдиного державного реєстру

3. Ліцензія

4. Свідоцтво про атестацію

5.Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи - Кудринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6. Статут Кудринецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Урок — скорботи «Не погасити пам'яті вогонь», приурочений пам'яті жертв голодомору 1932-33 рр..

18 жовтня у місті Козова відбувся марш патріотів під гаслом «Навічно в пам'яті народу збережемо славу про подвиг». Захід є підсумковим етапом Всеукраїнської дитячо— юнацької військово—патріотичної гри «Сокіл» («Джура«). Серед учасників команда — рій «Патріот» Кудринецької ЗОШ І-ІІІ ст.

День захисника України !

У Кудринецькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося традиційне свято «Дари осені». Учні творчо підійшли до конкурсу. Нікого не залишили байдужим різнокольорові екібани, чудові букети з елементами художнього оформлення, складні квітково-фруктові композиції. Деякі робити сповнені глибоким символічним змістом, інші — тонким гумором, проте всі відзначаються національним колоритом, притаманним лише творчій душі.

День вчителя !

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА !