Михайлівський сільський будинок культури

СВЯТКУВАННЯ ДЕНЬ ПРАПОРА ТА 28-МОЇ РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

В селі Михайлівка 24 серпня 2019 року з нагоди дня Незалежності в церкві святої Покрови відправлена свята Літургія за мир в Україні і за здоров'я воїнів, які захищають державу на сході України. Після закінчення Богослужіння численною ходою перейшли біля сільської могили "Борцям за волю України" де була відправлена панахида за всіх померлих за волю і Незалежність України. Виступили отець Василь Мацик та староста села Палій Михайло. Після розпочався святковий концерт за участю місцевих аматорів. Ведучою на святі була Цівюк Оксана, читцями поезії були Цівюк Ольга, Кібюк Аліна, солістами свята були Байсирович Анна, Кібюк Аліна, Цівюк Ольга, Байсирович Анастасія, Кібюк Аліна, Шмідт Василь, Ричкун Соломія, Маркевич Ангеліна і Вадим, Болехівки Олена, Павло, Святослав, Байсирович Арсен, Єлаш Іван, Кукурудза Ігор, Суха Ангеліна, Решетник Валентина і Діана, Рудяк Тетяна, Шмідт Уляна. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять про всіх полеглих за волю України, героїв Небесної сотні та війни на сході України, а також нашого односельчанина учасника АТО Цівюк Михайла. Свято закінчилося покладання квітів і загальним виконанням гімну України.