Вільховецький сільський будинок культури

23  СЕРПНЯ 2019 РОКУ БІЛЯ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ БУЛА ОРГАНІЗОВАНА КОЛОНА З УЧАСТЮ УЧАСНИКІВ ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ , ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ, ВЧИТЕЛІВ ШКОЛИ , ВИХОВАТЕЛІВ, ДИТЯЧОГО САДКА І ЇХНІХ ВИХОВАНЦІВ РАЗОМ З БАТЬКАМИ, ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ , МЕДПУНКТУ, ЖИТЕЛІВ СЕЛА. ДОРОСЛІ НЕСЛИ ВЕЛИКИЙ ПРАПОР , МАЛЕНЬКІ ПРАПОРЦІ НЕСЛИ ДІТИ. СУПРОВОДЖУВАЛИ КОЛОНУ МОТОЦИКЛІСТИ  ДО МОГОЛИ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ , ДЕ БУЛИ ПОСТАВЛЕНІ КВІТИ І ПРОЧИТАНА МОЛИТВА І ВШАНУВАННЯ ХВИЛИНОЮ МОВЧАННЯ.

25 СЕРПНЯ 2019 РОКУ З НАГОДИ 28 - РІЧНИЦІ  НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ  О 12.00 ГОД В ЦЕРКВІ БУЛА ВІДПРАВЛЕНА ПАНАХИДА ЗА ВСХ ТИХ ХТО ВІДДАВ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ . ПІСЛЯ ТОГО, В БУДИНКУ КУЛЬТУРИ БУЛО ПРОВЕДЕНО ТЕМАТИЧНИЙ ВЕЧІР З НАГОДИ СВЯТА. ПРОГРАМУ ВЕЛА ВЕДУЧА .БУВ ВИКОНАНИЙ ГІМН УКРАЇНИ ТА ВШАНУВАННЯ ЗАГИБЛИХ ЗА ВОЛЮ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ. В КОНЦЕРТІ БРАЛИ УЧАСТЬ ОКРЕМІ ВИКОНАВЦІ, А ТАКОЖ ВОКАЛЬНА ТА ХОРЕОГРАФІЧНА ГРУПА . З ПРИВІТАЛЬНИМ СЛОВОМ ВИСТУПАВ СТАРОСТА СЕЛА П.П. КУРОПАТВА .