СВЯТКУВАННЯ ДЕНЬ ПРАПОРА ТА 28-МОЇ РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
Дата: 02.09.2019 11:18
Кількість переглядів: 813
23 серпня 2019 року Мельнице-Подільська ОТГ відзначила урочистим святкуванням День Прапора та 28-му річницю
Незалежності України. На концертну програму прийшли мельничани та гості з інших сіл.
Звучав Гімн України. Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув за нашу Україну. Віршами прославляли свою Батьківщину гуртківці Мельнице-Подільського будинку дитячої творчості, піснями вітали глядачів та Україну: Іван Возняк, Аня Бабак, Юля Петрик з сестрами, Даяна Медвідь, Наталя Бабак, Віталіна Гаврилюк, Роман Соцький, Олег Гаврилюк, Діана Якубовська, Наталя Чиж, Галина Лаба.
Музичні номери були від Романа Криворучко та троїстих музик у складі – Василь Дутка, Микола Лярга, Василь Волошин, Олег та Микола Гаврилюки, Роман Нярба.
Цікаву сценку підготували працівники Мельнице-Подільського садочку «Сонечко». Ведучими свята були Роман Казимирик та Ольга Дуткевич.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396377/f3c090ca0c7318a778d6c9f91b4e077b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396377/606c880ff9a9d06a97e9414d68ab3d39.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396377/2e71126ff11d00d67664ab8dfa86f5ec.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396377/ad493ccc0a68a4b0a0532e228003b472.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396377/cf7a717839a2946ebf9adcbce9aea742.jpg)
« повернутися