19 вересня відбулося свято Дня селище Мельниці –Подільської !

День селище - це свято, яке єднає усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Славна історія нашого селище є часткою історії нашого району, області та держави. А історію, як ми знаємо, творять люди. І головна заслуга в цьому наших пращурів та Ваша, дорогі односельці. Всіх, хто працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, хто лікує нас і залучає до культурних цінностей, хто відстоює мир сьогодні на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, всюди, де кується наша українська міць.

Дорогі жителі об'єднаної територіальної громади ! Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю, за любов до рідного селище, за внесок у розвиток та добробут громади. Бажажємо Вам добра, міцного здоров’я, родинного щастя, миру. А нашому селищу - процвітання, стабільності та розвитку.

З Днем народження рідне селище !

З Днем народження моя мала Батьківщино!

Володимир Боднарчук