24 вересня у Мельнице-Подільській селищній раді відбувся тренінг

Дата: 24.09.2019 20:09

24 вересня у Мельнице-Подільській селищній раді відбувся тренінг з питань провадження та розвитку системи зовнішнього забезпечення якості освіти через проведення інстутиційного аудиту надання рекомендацій закладам освіти, як формувати та підтримувати нову культуру якості освіти , що базується на прозорості інноваційності та партнерстві учасників освітнього процесу.

Тренінг провели начальник управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області Наталя Моравська та її заступник Наталя Волощук. Під час тренінгу також надано рекомендації закладам освіти у налагодженні ефективної внутрішньої системи забезпечення якості освіти, щоб створити умови для постійного і послідовного удосконалення якості освітніх та управлінських процесів.

Учасниками тренінгу були директори закладів загальної середньої освіти та їх заступники , керівники дошкільних закладів освіти , голова громади та працівники апарату селищної ради.