Мельнице-Подільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Мельнице-Подільської селищної ради.

Дата: 01.11.2019 11:08

Оголошення

Комунальна установа “Інклюзивно-ресурсний центр” знаходиться за адресою: смт. Мельниця-Подільська, площа Галицька, 37.

Основні вимоги до кандидатів:

• вища педагогічна (психологічна) освіта не нижче ступеня магістра або ОКР спеціаліста, за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія”;
  • професійна компетентність;
  • стаж роботи за педагогічним фахом не менше трьох років;
  • знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, “Про загальну середню освіту”, «Про запобігання корупції» постанов Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах”;
  • обов’язкове досконале  володіння навичками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами;
  • володіння навичками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;
  • вільне володіння державною мовою

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• завірену  копію 1,2,11 сторінок паспорта громадянина України;
  • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній форм;
  • копію трудової книжки, завірену в установленому порядку;
  • завірену копію (копії) документа (документів) про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмову згоду на збір та обробку персональних даних
  • копію військового квитка для військовозобов’язаних або військовослужбовців
  • заповнену особову картку працівника (форма П-2)
  • мотиваційний лист та перспективний план розвитку установи на 3 роки

Конкурс складається з двох етапів:  кваліфікаційний іспит та співбесіда в приміщенні Мельнице-Подільської селищної ради.

Прийом та реєстрація документів від претендентів на посаду директора ІРЦ здійснюється протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу (з дня опублікування)  Мельнице-Подільською селищною радою за адресою: смт. Мельниця-Подільська, вул. Кудринецька, 1. Призначення на посаду директора Центру здійснюється на конкурсній основі у порядку, визначеному Засновником.

Мельнице-Подільський

селищний голова:                                                                              В.В.Боднарчук