Дата: 21.11.2019 11:11

Відповідно до наказу управління освіти та науки  Тернопільської обласної державної адміністрації «Про організацію та проведення підготовки директорів, заступників директорів з навчально – виховної роботи що забезпечують початкову освіту в умовах Нової української школи від 13.11.2019року № 268-од, директори, заступники директорів з навчально – виховної роботи Мельнице – Подільської ОТГ пройшли І етап навчання в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти. Дане навчання допоможе керівникам та їх заступникам налагодити ефективні процеси управління у школах, навчить їх працювати по – новому, сприяти розвитку вчителів та розвиватися самим.