Дата: 25.11.2019 11:01

24 листопада 2019 року у приміщенні Будинку культури проведено конкурс но-пісенне свято "Я мрію співати" підготовлене керівником вокального гуртка Мельнице-Подільського Будинку дитячої творчості Миколою Васильовичем Ляргою .

Учасники - гуртківці старшої і молодшої груп, у кількості 12 дітей . Боротьба йшла за номінації «Улюблена пісня», Українська пісня» , «Сучасність пісні», «Радість пісні», «Настрій пісні» , «Щирість пісні», «Сценічність пісні», «Молозвучність  пісні»,  «Артестичність пісні», «Чарівність пісні», «Патріотичність пісні».

Святкову програму доповнили : гурток «Бісероплетіння» з танцем «Україна – це ми» керівник –Іванна Касіян , солісти вокального гуртка Ангеліна Гоменюк та Даяна Медвідь , учні музичної школи Денис Нетеча та Костюк Владислав.  Ведучий – гуртківець драм.гуртка Денис Нетеча.Оцінювали виступ журі у складі : вокальність Мельнице-Подільської ОТГ – Олег Гаврилюк , вокалісти  Будинку дитячої творчості – Ангеліна Гоменюк , Даяна Медвідь.

Директор Будинку дитячої творчості – Ольга Дуткевич.