З 5 по 7 грудня у м.Львів в Українському Католицькому Університеті проводився тренінг «Соціальні послуги в громаді : від ідеї до втілення» в рамках проекту « Надання соціальних послуг в громаді». Де представники громади  Одеської та Тернопільської областей підвищували свій професійний рівень .

У тренінгу приймали  участь керівники та фахівці структурних підрозділів з питань соціального захисту населення Одеської та Тернопільської облдержадміністрацій, обласних відділень Фонду соціального захисту інвалідів, а також представники громадських організацій.

Учасники  ознайомились  з досвідом реалізації соціальних послуг в громадах Литви, Італії та Англії..

Також під час тренінгу представники громад Одеської та Тернопільської областей відвідали Львівський міський центр реабілітації «Джерело», Всеукраїнський єврейський благодійний фонд «Хесед-Ар’є», WIKI бібліотеку, Центр соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб та спільноту «Лярш-Ковчег» з метою вивчення практичного досвіду впровадження соціальних послуг в громаді Львова.

Завдяки впровадженню та реалізації  проекту «Надання соціальних послуг в громаді», в об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей органи місцевого самоврядування й місцевої влади зможуть забезпечити мешканців громад пріоритетними соціальними послугами.