19 грудня 2019 року в смт.Мельниця-Подільська у скверику  на площі Галицькій  відбулось урочисте відкриття головної новорічної ялинки .

Дата: 19.12.2019 17:00

На святковий захід зібралися діти та дорослі, аби разом взяти участь у святі.

З вітальними словами до присутніх звернувся Начальник відділу освіти, культури , молоді та спорту Герчак Степан Петрович..

Із святковими концертними номерами та конкурсами на відкритті ялинки виступали учасники Будинку дитячої творчості та музичної школи .

На відкриття прибув Святий Миколай з рук якого дітки, що розказували віршики, співали пісні та приймали участь у конкурсах, отримали солодкі подарунки.

Веселі вітання Миколая  та хороводи з малечою біля ялинки доповнили це свято неповторним колоритом.

Дитячі забави довкола головної ялинки наповнили селище позитивною, дійсно новорічною атмосферою.