ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ ДО БЮДЖЕТУ.

Дата: 11.01.2020 12:48

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ ДО БЮДЖЕТУ

Головне управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області звертає увагу платників податків, місцевих фінансових органів, органів Державної податкової служби України та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, банківських установ, що відповідно до вимог наказу Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203 «Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку в  державному секторі» з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN з 01.01.2020 в органах казначейства для зарахування податків, зборів, платежів до бюджетів будуть діяти нові рахунки.

Нові рахунки вступають в дію з 01.01.2020.

Звертаємо увагу, що з 01.01.2020 зарахування на старі рахунки здійснюватися не буде.

Реквізити нових рахунків необхідно отримати в органах, які контролюють справляння надходжень до бюджетів.

Додатково:

Посилання на реквізити рахунків : https://ter.treasury.gov.ua/ua/dlya-gromadskosti/rekviziti-rahunkiv